o si si bee

Kim jesteśmy? Jesteśmy malutką grupą zapaleńców, a osoba na zdjęciu to ja, Marta.  Z mojego pomysłu powstało si si bee i dlatego jestem najbardziej „widoczna”. Od 15 roku życia choruję na łuszczycę i dlatego pierwsze kosmetyki pielęgnacyjne si si bee powstały z mojej potrzeby, w domowej kuchni.

Komu możemy pomóc? Jeśli Twoja skóra ma skłonności do przesuszania się, łuszczenia i pękania lub borykasz się z łuszczycą, egzemą lub atopowym zapaleniem skóry i szukasz skutecznego, zdrowego nawilżenia, to jesteśmy dla Ciebie dobrym adresem. Jeśli nie lubisz przeciętności i masowej produkcji, a otaczanie się rzeczami wyjątkowymi daje Ci przyjemność, to bardzo cieszymy się, że możemy Cię gościć w naszej manufakturze. Witamy w si si bee!!! 🙂

Naturalny krem olejowy? Pierwszy powstał krem olejowy – maść. W jego składzie znajdziesz same naturalne składniki. Nie ma w nim miejsca na oleje mineralne i sztuczne zapachy. Jest produktem szlachetnym, niekonserwowanym. Jest aksamitny, subtelnie pachnący i mimo tego, że jest w formie maści, to super się wchłania.

Co następne? Później przyszła kolej na hipoalergiczny krem o lżejszej konsystencji. Lubię dobre składy więc było to duże wyzwanie. Musiałam uzyskać właściwości terapeutyczne kremu, otrzymać właściwą konsystencję, wchłanianie, ale i zachować maksymalną ilość substancji naturalnych.  Krem natury i nauki. Świetna para 🙂

Ach…gdzie wyprodukować? Ach…w dobrej atmosferze, z dobrymi ludźmi, w ciszy, w spokoju, w czystym powietrzu, na skraju lasu, blisko jeziora. Niby niemożliwe, a jednak. Jest takie miejsce, strzeżone przez nas bardzo mocno, bo to niespotykane, aby w tak pięknych okolicznościach przyrody móc przeprowadzić całą produkcję. Tam zamiast betonu jest piękny kawałek zielonej Polski. To długa droga z naszej miejscówki, ale za każdym razem powtarzamy, że warto.

Co teraz? Po próbach i błędach, wzlotach i upadkach, przegadanych, a czasami przekrzyczanych godzinach, ale zawsze z wiarą  w to, że się nam uda,  wysyłamy w świat autorskie produkty si si bee – hipoalergiczny krem z mocznikiem składający się w większości ze składników naturalnych oraz w 100% naturalny krem olejowy.

Marta – „widoczna” część manufaktury si si bee