Hasło handlowe si si bee to „sprzedawaj uczciwie, kupuj mądrze”.

W mojej manufakturze stosuję holistyczne i etyczne podejście do biznesu. Uważam, że jednym z elementów składowych takiego podejścia jest transparentność – przekazuję swoim klientom wszystkie informacje o składnikach, właściwościach oraz ewentualnych przeciwwskazaniach do stosowania produktów, ponieważ my, współcześni klienci, chcemy podejmować świadome decyzję o zakupach.

Produkcja  kosmetyków si si bee opiera się na zasadach produkcji kontraktowej. Upraszczając, polega to niejako na wypożyczeniu na określony czas linii produkcyjnej zakładu posiadającego wszelkie pozwolenia i certyfikaty potwierdzające, że ma on wdrożony system Dobrej Praktyki Produkcyjnej. To jest zestaw procedur produkcyjnych, które w szczególności nastawione są na higienę produkcji i zapobieganie wytwarzaniu produktów niespełniających wymagań jakościowych.

Wybrałam miejsce, które urzekło mnie możliwością produkcji na małą skalę, indywidualnym podejściem do manufakturzystów i co bardzo ważne –  do samego produktu. Żywy człowiek, nie maszyna, troszczy się o każdy pojedynczy słoiczek. Mimo takiego rozwiązania mogę produkować kosmetyki z własnych receptur i pod własnym nadzorem. Skorzystałam z takiego rozwiązania ponieważ chcę spełnić obowiązujące normy bezpiecznego wytwarzania kosmetyków, a nie mam możliwości wywiązania się z tego produkując je we własnej pracowni.

Kosmetyki si si bee sprzedaję w opakowaniach typu eko wymiar (ekologiczny i ekonomiczny). Słoiczki nie mają przemawiającego do podświadomości grubego dna i niepotrzebnych zakamarków zwiększających optycznie ich pojemność. Po umyciu i dezynfekcji możesz je wykorzystać ponownie w dowolny sposób. Ja przechowuję w nich przyprawy.

Kiedy, w niedalekiej przyszłości, powiększę naszą manufakturę o kolejne naturalne cuda, to również poinformuję Cię z czego i jak je wytwarzam, a produkty otrzymasz w opakowaniach, które racjonalnie dozują produkt, tak aby nie musieć kupować go często ze względu na nieekonomiczne, szybkie zużycie.

Informacje o wszystkich walorach i składnikach kosmetyków podaję w zakładce „składniki” oraz „nawilżający krem z mocznikiem 10%” i „odżywczo – ochronny krem olejowy”. Pozostałe informacje na temat produktów znajdziesz klikając w głównym menu zakładki: „o si si bee” oraz „dla kogo si si bee”.

[siteorigin_widget class=”WC_Widget_Products”][/siteorigin_widget]

Produkty do pielęgnacji skóry si si bee wytwarzam z zachowaniem zasad dobrej praktyki produkcji. W si si bee dążę do etycznego, przyjaznego ludziom i środowisku podejścia do biznesu.

Numer konta bankowego do wpłat w Polsce: 
mBank 17 1140 2004 0000 3402 7658 1490

Nr konta do wpłat w walucie Euro:
mBank 07 1140 2004 0000 3912 1134 8697
Numer rachunku IBAN: PL07 1140 2004 0000 3912 1134 8697
Numer BIC: BREXPLPWMBK

Copyright © 2021 si si bee manufaktura. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta witryna używa plików cookies. Kilknij aby dowiedzieć się więcej
Add to cart