transparentność

Hasło handlowe si si bee to „sprzedawaj uczciwie, kupuj mądrze”.

Nasza manufaktura stosuje holistyczne i etyczne podejście do biznesu. Uważamy, że jednym z elementów składowych takiego podejścia jest transparentność - przekazujemy naszym klientom wszystkie informacje o składnikach, właściwościach oraz ewentualnych przeciwwskazaniach do stosowania kremów, ponieważ my, współcześni klienci, chcemy podejmować świadome decyzję o zakupach.

 

Produkcja naszych kosmetyków opiera się na zasadach produkcji kontraktowej. Upraszczając, polega to niejako na wypożyczeniu na określony czas linii produkcyjnej zakładu posiadającego wszelkie pozwolenia i certyfikaty potwierdzające, że ma on wdrożony system Dobrej Praktyki Produkcyjnej. To jest zestaw procedur produkcyjnych, które w szczególności nastawione są na higienę produkcji i zapobieganie wytwarzaniu produktów niespełniających wymagań jakościowych.

My wybraliśmy miejsce, które urzekło nas możliwością produkcji na małą skalę, indywidualnym podejściem do manufakturzystów i co bardzo ważne -  do samego produktu. Żywy człowiek, nie maszyna, troszczy się o każdy pojedynczy słoiczek. Dzięki temu produkujemy nasze kremy z własnych receptur, w przepięknej głuszy kaszubskich lasów i łąk, w spokoju, wśród pięknej przyrody. Skorzystaliśmy z takiego rozwiązania ponieważ chcemy spełnić obowiązujące normy bezpiecznego wytwarzania kosmetyków, a nie mamy możliwości wywiązania się z tego produkując je w domu.

Nasze kremy sprzedajemy w opakowaniach typu eko wymiar (ekologiczny i ekonomiczny). Słoiczki nie mają przemawiającego do podświadomości grubego dna i niepotrzebnych zakamarków zwiększających optycznie ich pojemność. Po umyciu i dezynfekcji możesz je wykorzystać ponownie w dowolny sposób. My przechowujemy w nich przyprawy.

Kiedy, w niedalekiej przyszłości, powiększymy naszą manufakturę o naturalne dezodoranty i mydła, to również poinformujemy Cię z czego i jak je wytwarzamy, a produkty otrzymasz w opakowaniach, które racjonalnie dozują produkt, tak aby nie musieć kupować go często ze względu na nieekonomiczne, szybkie zużycie.

Informacje o wszystkich walorach i składnikach naszych kosmetyków podajemy w zakładce „składniki” oraz „hipoalergiczny krem z mocznikiem 10%” i „naturalny krem olejowy”. Pozostałe informacje na temat kremów znajdziesz klikając w głównym menu zakładki: „o si si bee” oraz „dla kogo si si bee”.