dla kogo si si bee

Z racji zainteresowań przez wiele lat zbieraliśmy opinie, poznawaliśmy oczekiwania i preferencje różnych osób na temat preparatów pielęgnujących suchą skórę.  Nasze produkty powstały niejako na zamówienie.

Produkty si si bee są odpowiednie dla Ciebie jeśli Twoja skóra jest sucha lub bardzo sucha. Możesz je stosować również u dzieci, które skończyły 3 lata. Kremy doskonale uzupełniają także pielęgnację skóry w przypadku łuszczycy, egzemy, atopowego zapalenia skóry, a w łagodniejszych przypadkach nawet ją zastępują.

Hipoalergiczny krem bardzo mocno nawilża, łagodzi i uelastycznia. Jego efekty zauważysz natychmiast po zastosowaniu. Krem olejowy doskonale natłuszcza i dzięki swej świetnej wchłanialności przeniesie wgłąb Twojego naskórka cenne substancje aktywne. Wzmocni  go i przyniesie skórze ulgę.

 

Kremy si si bee zawierają naturalne składniki. Bezpiecznie możesz nimi pielęgnować skórę twarzy oraz całe ciało lub tylko te części, które są przesuszone lub zajęte zmianami chorobowymi. Wszystkie produkty si si bee są hipoalergiczne, przebadane mikrobiologicznie i dermatologicznie.

W naszych produktach nie znajdziesz sztucznych substancji zapachowych, barwników, parabenów, olejów mineralnych pochodzących z ropy naftowej oraz innych ciężkich chemikaliów. To sprawia, że ewentualne reakcje alergiczne są znikome. Jesteśmy szczęśliwi, że nasze produkty zostały uznane za hipoalergiczne.

 

W si si bee komponujemy receptury, które umożliwiają zastosowanie najwyższych bezpiecznych stężeń substancji aktywnych zawartych w składnikach. Chcemy otrzymać jak największą korzyść z ich zastosowania. W naszych składach znajdziesz tylko niezbędne surowce pochodzące od sprawdzonych dostawców.

Produkujemy w Polsce. Składniki do produkcji pozyskujemy są na rynku polskim lub w Unii Europejskiej co oznacza, że nie testujemy na zwierzętach. Składy naszych kosmetyków są odpowiednie dla wegetarian. Nasza produkcja opiera się na zasadach manufakturowych tj. produkujemy małe ilości w jednej szarży produkcyjnej.